Sedir Park

Sedir Park

Bungalow
  • Denize Uzaklık: Denize Sıfır
  • Havalimanına Uzaklık: Gazipaşa Havalimanı 17 Km
  • Havuz: 1 Bayan 1 Bay 1 Çocuk
  • Plaj: Karışık
  • İnternet: Mevcut
  • Bayanlara özel: Havuz
Alanya'da 2017 yılının Nisan ayında muz bahçelerinin ortasında açılan Sedir Park deniz kenarında 34 odalı bir butik oteldir. 15 tane Bungalov Villa, 1 tane Taş Ev ve 15 tane de otel odası(Deniz ve Dağ Manzaralı olmak üzere) bulunmaktadır."Dinlenme,Sessizlik ve Huzur" üzerine inşa ettiğimiz otelimizde Taş Ev ve Bungalovların yanında misafirlerimizin dilerlerse ilgilenebilecekleri "Hobi Bahçeleri" bulunmaktadır. Çocuk havuzunun dışında biri bayanlara ayrılmış diğeri ise ortak kullanılan 2 havuz daha bulunmaktadır. Alkol satışı yapılmamaktadır.
Yarım Pansiyon
0 ile 0 yaş arası çocuklarda % 0 indirim.
Ücret Hesaplama
Talep Gönder

Alanya'da 2017 yılının Nisan ayında muz bahçelerinin ortasında açılan Sedir Park deniz kenarında 34 odalı bir butik oteldir. 15 tane Bungalov Villa, 1 tane Taş Ev ve 15 tane de otel odası(Deniz ve Dağ Manzaralı olmak üzere) bulunmaktadır.

"Dinlenme,Sessizlik ve Huzur" üzerine inşa ettiğimiz otelimizde Taş Ev ve Bungalovların yanında misafirlerimizin dilerlerse ilgilenebilecekleri "Hobi Bahçeleri" bulunmaktadır. Çocuk havuzunun dışında biri bayanlara ayrılmış diğeri ise ortak kullanılan 2 havuz daha bulunmaktadır. Alkol satışı yapılmamaktadır.

Misafirlerimize farklı bir tatil deneyimi yaşatmayı amaçlarken aynı zamanda yeni kazanımlar edinmelerini de önemsiyoruz. Hobi Bahçeleri ile uğraşırken bahçe görevlimizin de yardımıyla misafirlerimize organik ürünlerin yetiştirilmesi hakkında bilgi veriyoruz. Ayrıca balıkçılık ile uğraşmak isteyen misafirlerimizi de kıyı balıkçılığının yanında deniz balıkçılığına da yönlendiriyoruz. Bahçenizde yetiştirdiğiniz ürünleri ve tuttuğunuz balıkları biz sizin için hazırlıyoruz. Alanya'da yapılan diğer aktiviteler ve çevremizdeki at çiftlikleride yapabileceğiniz gezintiler için ise size yardımcı oluyoruz.

Herşey Dahil Ayrıntılar (Yarım Pansiyon)

Detaylar Açıklama
Kahvaltı Geç Kahvaltı AÇık Büfe
Akşam Yemeği Açık Büfe
Yerli İçecekler 5 Çayı
Sunulan Servisler
Genel Özellikler

Alacarte Restoran
Kablosuz İnternet
Çamaşır Yıkama (Ücretli)
Otopark
Konferans Salonu
Kuru Temizleme (Ücretli)
Market (Ücretli)
Otele Ait Transfer (Ücretli)
Oda Servisi
Çocuk Klubü
Mescid

Aktivite/Spor

Dalgıç Okulu (Ücretli)
Çocuk Parkı

Havuz/Plaj

Özel Plaj
Plaj
Şemsiye
Şezlong
Çocuk Havuzu
Cankurtaran
Açık Havuz