Oylat Çağlayan Otel

Oylat Çağlayan Otel

Termal Otel
  • Havalimanına Uzaklık: Bursa Havaalanı 56 Km
  • Havuz: Termal Havuz Mevcut
  • Odada Termal Su: Kaplıca Suyu Mevcut
  • Engelli Dostu: Engelli İndirimi
  • En Yakın Merkez: İnegöl 25 Km
  • İnternet:
Çağlayan otel de ailenizle huzurlu rahat bir tatilin tadını çıkarmanız için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Çağlayan otel de evinizin rahatlığını aramayacak, sabahları açık büfe kahvaltısıyla günü karşılayacak, mükemmel manzarası ve orman havası ile mest olacaksınız.
Yarım Pansiyon
0 ile 6 yaş arası çocuklarda % 100 indirim.
Ücret Hesaplama
Talep Gönder

Genel Özellikler

43’ü suit toplamda 129 oda kapasitesiyle hizmet veren Çağlayan Otel’de ailenizle huzurlu ve rahat bir tatilin tadını çıkarmanız için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Odalarda 24 saat standart kaplıca suyu, otel bünyesinde termal havuzlar, özel aile kabinleri, saunalar, spor aktiviteleri, internet ve çocuk oyun salonları, masaj salonları ve SPA merkezi, 3 adet toplantı ve organizasyon salonu ile hizmet vermektedir.

Aktivite

Oylat ta şifa sadece kaplıca ile sınırlı değil.iki tarafı vadilerle çevrili yamacın her köşesi itina ile işlenmiş güzellikleri de barındırıyor. Öyle ki manzarasıyla da zihinlere şifa veriyor.oylat deresinin çağlayanlar meydana getirerek açtığı vadi doğa yürüyüşleri yapmak isteyenler için eşsiz bir parkur sunuyor.
Vadi boyunca çam , gürgen , meşe , kestane , ıhlamur ve çınar ağaçlarını barındıran ormanın içinde yürüyüş yaparak , ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmenin yanında iklim tedavisi özelliği de sağlıyor.oksijen depolarken adeta yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz.büyük kentlerde lüks olmaktan bile çıkan oksijen depolamak oylat ta bir zevke dönüşecek.
Oylat oteller bölgesine oylat şelalesi 2 km alaçam yaylası 5 km oylat mağarası 3 km Ortaköy Kervansarıyı 10 km ve ilk ilçe kent müzesi olan İnegöl kent müzesi 26 km uzaklıktadır.ayrıca çevrede yürüyüş yapabileceğiniz yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

Havuz & Spa

Onlarca sorundan kaynaklanan yorgunluğunuzu gidermek için farklı bir çözüm sunan Oylat Kaplıcaları SPA merkezi kendinizi yenilemeniz için size bir fırsat tanıyor.Menüsünden ihtiyacınıza göre seçeceğiniz masajlar ve bakımlar bedeninizi dinçleştirecek, ruhunuzu yenileyecek ve zihninizi dinlendirecektir.

Herşey Dahil Ayrıntılar ()

Detaylar Açıklama
Kahvaltı Açık Büfe
Akşam Yemeği Açık Büfe
Sunulan Servisler
Genel Özellikler

Alacarte Restoran (Ücretli)
Kablosuz İnternet
Çamaşır Yıkama (Ücretli)
Otopark
Konferans Salonu (Ücretli)
Doktor (Ücretli)
Asansör
Market (Ücretli)
SPA
Mescid
İnternet Kafe (Ücretli)

Aktivite/Spor

Bilardo
Dart
Spor Salonu
Oyun Salonu
Hamam
Jakuzzi
Masaj (Ücretli)
Masa Tenisi
Sauna
Buhar Banyosu

Havuz/Plaj

Kapalı Havuz
Çocuk Havuzu
Termal Havuz